Finansowanie fotowoltaiki

Sprawdź możliwe warianty finansowania fotowoltaiki

leasing na fotowoltaike

Leasing na fotowoltaikę jako jedna z form finansowania instalacji fotowoltaicznej

Branża Odnawialnych Źródeł Energii z roku na rok zyskuje na popularności i cieszy się coraz większym popytem, ale zdecydowaną większość całej uwagi skupia na sobie produkcja energii elektrycznej ze Słońca, pozyskiwanej za pośrednictwem instalacji fotowoltaicznych.… Czytaj więcej »Leasing na fotowoltaikę jako jedna z form finansowania instalacji fotowoltaicznej

nasłonecznienie a efektywność fotwoltaiki

Cena energii elektrycznej. Jak aktualnie się kształtuje i co się na nią składa?

W dzisiejszych czasach trudno już sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie bez użycia energii elektrycznej. Niestety za wygodę posiadania regularnego dopływu prądu do gniazdek naszych gospodarstw domowych będziemy musieli coraz więcej płacić – koszty związane z emisją… Czytaj więcej »Cena energii elektrycznej. Jak aktualnie się kształtuje i co się na nią składa?

solar power 862602 1280

Ranking paneli fotowoltaicznych. Jak wybrać dobre panele fotowoltaiczne?

Fotowoltaika ciągle rozkwita. Powstaje coraz więcej znamienitych inwestycji w postaci farm fotowoltaicznych i coraz więcej gospodarstw domowych decyduje się na zakup i montaż własnej mikroinstalacji. Rynek producentów paneli fotowoltaicznych również nie śpi. W imię zasady… Czytaj więcej »Ranking paneli fotowoltaicznych. Jak wybrać dobre panele fotowoltaiczne?

Fotowoltaika kalkulator opłacalności

Fotowoltaika kalkulator opłacalności. Jak obliczyć moc instalacji dla naszego domu?

Jednym z kilku etapów podejmowania inwestycji w pozyskiwanie energii elektrycznej ze Słońca, są wstępne badania naszej infrastruktury i obliczenie mocy instalacji fotowoltaicznej, mogącej zaspokoić nasze zapotrzebowanie na prąd w wymiarze miesięcznym i rocznym. Niewłaściwa kalkulacja… Czytaj więcej »Fotowoltaika kalkulator opłacalności. Jak obliczyć moc instalacji dla naszego domu?