Fotowoltaika Poznań – panele fotowoltaiczne dla domu i firmy

sprawność paneli monokrystalicznych

Masz już dość wysokich rachunków za energię elektryczną i chcesz zyskać niezależność od zakładów energetycznych? Panele fotowoltaiczne stanowią w takim razie rozwiązanie idealne dla Twoich potrzeb! Fotowoltaika pozwala na pozyskiwanie energii elektrycznej przy udziale niewyczerpalnych zasobów promieni słonecznych, nawet w pochmurne dni. Jest zatem obszarem odnawialnych źródeł energii, których technologia działa z korzyścią dla środowiska naturalnego oraz dla Twojego portfela. Dzięki dynamicznie rosnącej popularności instalacji fotowoltaicznych, powstaje coraz więcej możliwości, które stanowią korzyść także dla przedsiębiorstw!

Montaż instalacji fotowoltaicznej - opłacalność

Z powodu pogarszającej się kondycji naszego środowiska, co jest wynikiem między innymi emisji CO2 poprzez konwencjonalne metody produkcji energii elektrycznej, zakłady energetyczne obciążane są coraz wyższymi opłatami, które wpływają na nieunikniony wzrost cen za prąd. Odpowiedzią na ten problem od wielu lat są panele słoneczne, z udziałem których powstają nawet ogromne farmy fotowoltaiczne. Montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu niejednego gospodarstwa przyczynił się do zredukowania rachunków za prąd nawet o 90%, co przyniosło spore oszczędności! A przy malejących cenach instalacji i możliwości odebrania większości wyprodukowanych nadwyżek z sieci, opłacalność jest bardzo wysoka.

Montaż paneli fotowoltaicznych - dofinansowanie

Mieszkasz w Poznaniu bądź okolicach i zastanawiasz się, skąd uzyskać dofinansowanie fotowoltaiki dla swojego domu lub firmy? Możliwości jest wiele! Można postarać się o dotacje z programów pomocowych "Mój Prąd", "Czyste Powietrze" lub "Energia Plus", z czego ten ostatni jest idealny dla małych i średnich firm. Banki oferują kredyty lub pożyczki z korzystnym, niskim oprocentowaniem, dedykowane instalacji paneli słonecznych. Ponadto są jeszcze leasingi, które ze względu na niskie koszty i niewielkie formalności polecane są szczególnie przedsiębiorstwom. Jednak nie trzeba obawiać się biurokracji - firmy fotowoltaiczne z Poznania pomogą załatwić wszelkie formalności, stosując się do zgłaszanych przez Ciebie potrzeb!

Odlicz swoją fotowoltaikę od podatku!

Aktualne uwarunkowania prawne w naszym kraju pozwalają na odliczenie od podatku dochodowego znacznej części kosztów poniesionych w ramach inwestycji w odnawialne źródła energii, a na rolników czeka dodatkowo ulga inwestycyjna. To kolejny powód, dla którego warto zamontować instalacje fotowoltaiczne na terenie Poznania i okolic!

Panele fotowoltaiczne Poznań -doradztwo i profesjonalny montaż instalacji

W Poznaniu znajdziesz wiele firm, którzy są ekspertami w dziedzinie fotowoltaiki i nie dość, że doradzą i pomogą Ci w uzyskaniu dofinansowania na własną elektrownię, to opracują projekt instalacji fotowoltaicznej i zapewnią szybkie i profesjonalne wykonanie instalacji fotowoltaicznej, dzięki czemu Ty uwolnisz się od wysokich rachunków za prąd i przez co najmniej 25 lat zyskasz energię elektryczną prosto ze Słońca. Już dziś możesz wybrać idealną dla siebie opcję spośród najlepszych firm w Poznaniu, które oferują usługi na najwyższym poziomie - oszacują zapotrzebowanie na energię elektryczną i dopasują panele słoneczne oraz inwerter o najwyższej jakości. Specjaliści czekają na kontakt, by pomóc Ci obniżyć rachunki za prąd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.