Fotowoltaika Rzeszów – instalacje fotowoltaiczne

Panel fotowoltaiczny na gruncie

Mieszkasz na terenie województwa podkarpackiego i chcesz zamontować instalację fotowoltaiczną na potrzeby swojego gospodarstwa domowego lub firmy? Na obszarze Rzeszowa i okolic działają firmy, które cechuje najwyższy profesjonalizm i szybki czas realizacji montażu. Już dziś możesz dokonać wyboru z licznej grupy specjalistów z Rzeszowa i dzięki fachowej obsłudze i sprawnemu montażowi, cieszyć się darmowym prądem ze Słońca przez wiele lat!

Montaż instalacji fotowoltaicznej drogą do oszczędności

Od wielu lat obserwujemy prawdziwy boom na montowanie paneli fotowoltaicznych w myśl troski o środowisko naturalne i uwolnienie się od bezlitośnie, co roku podnoszonych cen za energię elektryczną, które powodują, że rachunki za prąd przyprawiają o ból głowy. Fotowoltaika jest odpowiedzią na te bolączki, dlatego też tak chętnie jest wdrażana i promowana. Zainwestujesz raz, a uwolnisz się od wysokich rachunków za prąd na kilkadziesiąt lat! Inwestycja zwraca się w raptem kilka lat, jej koszty możesz częściowo odliczyć od podatku, a zaoszczędzone na zredukowanych do minimum rachunkach pieniądze, możesz przeznaczyć na przyjemności. Korzysta także środowisko, ponieważ panele fotowoltaiczne nie emitują szkodliwych związków i nie generują zbędnego hałasu. Ekologia i ekonomia w pełnej krasie i na długie lata!

Panele fotowoltaiczne Rzeszów - dofinansowanie instalacji

Montaż instalacji fotowoltaicznej jest aktualnie znacznie tańszy, niż jeszcze kilka lat temu, jednak nie każdy ma możliwość sfinansowania inwestycji w całości z własnej kieszeni, dlatego też na rynku mamy do dyspozycji wiele opcji dofinansowania - zarówno dla domu, jak i dla firmy. Wiele ofert bankowych przewiduje przeznaczone na ten cel pożyczki i kredyty, które charakteryzuje korzystne oprocentowanie. Firmy mają możliwość wzięcia instalacji w leasing operacyjny lub finansowy, gdzie wymagane jest minimum formalności, a instalacja praktycznie spłaca się sama. Instalacja fotowoltaiczna może być również dofinansowana w ramach programów rządowych, samorządowych i unijnych. Np. w ramach programu "Mój Prąd" można otrzymać 5 000 zł dotacji.

Systemy fotowoltaiczne w Rzeszowie, a ulga podatkowa

Dzięki wprowadzeniu pewnych zmian w prawie podatkowym w Polsce, prosumenci mogą odliczyć sobie znaczną część kosztów poniesionych w związku z montażem instalacji fotowoltaicznej od swojego podatku dochodowego - jest to tzw. ulga termomodernizacyjna, która wręcz przyspiesza czas zwrotu z inwestycji. Dla rolników przewidziano dodatkowo ulgę inwestycyjną na poziomie aż 25%, co jest kolejnym determinantem opłacalności fotowoltaiki w Rzeszowie.

Instalacje fotowoltaiczne Rzeszów - oferty na montaż fotowoltaiki

Przy dostępnej, szerokiej różnorodności specjalistów, kompleksowy i profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych w Rzeszowie nie jest najmniejszym problemem - podejście do klienta i wykonywanych usług jest kompleksowe. W ofercie najlepszych firm z branży OZE w Rzeszowie znajdziesz fachowe doradztwo, rzetelny audyt swojej nieruchomości, wycenę i projekt instalacji, dopasowanie najwyższej jakości komponentów tworzących system fotowoltaiczny i sprawny, profesjonalny montaż. Ponadto, możesz również liczyć na pomoc we wszelkich formalnościach związanych z dofinansowaniem i zgłoszeniem instalacji fotowoltaicznych na terenie Rzeszowa i okolic. Już teraz wybierz idealną dla siebie ofertę i skontaktuj się z wybranym wykonawcą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.